Ne Yaparım?

Yaklaşık 10 yıldan fazla bir süredir web sitesi oluşturma ve yönetme konusunda hizmet vermekteyim. Bu kapsam da ihtiyacınıza yönelik web siteleri hazırlayabilir ve yönetebilirim, oluşturulacak olan projelerinizde sizlere çözüm önerileri sunuyor ve projelerinizde yardımcı olmaktayım.

1. Kurumsal Web Siteleri

Her tür finansal kurum, ilgili danışmanlık firmaları, sigorta şirketleri, finans uzmanları gibi ilgili kuruluşlar için modern web siteleri hazırlıyoruz. Böylelikle kuruluşunuza ait hizmetler, portföyler, fiyatlandırma tablosu, personel profilleri gibi alanları web sitenizde rahatlıkla gösterebilirsiniz

2. Kiralama Hizmetleri

Kiralama işinin günümüzde giderek yaygınlaşması ile birlikte, herkes bir kiralık servis işletmesi başlatabilir. Bunlardan biri iseniz, size herhangi bir kiralama hizmeti için web sitesi sunabiliriz. Arabalar, bisikletler, kış ve su sporları ekipmanları gibi kiralama hizmetleri ve diğer alakalı teklifler için özel kiralama web sitenizi hazırlayabiliriz.

3. Hastane, Klinik ve Sağlık Siteleri

Bir tıbbi web sitesine mi ihtiyacınız var? Diş hekimleri, hastaneler, sağlık klinikleri, rehabilitasyon merkezleri, cerrahlar, pediatri ve diğer sağlıkla ilgili web siteleri için çözümler sunuyoruz. Ziyaretçilerin doktorları bölümlerine göre, uzmanlığa veya isme göre arayabilecekleri sayfaları hazırlıyoruz.

4. Futbol Haberleri ve Futbol Kulübü

Futbol haber siteleri, futbol kulüpleri, takım taraftarları ve spor organizasyonlarına uygun futbol tabanlı web siteleri hazırlamaktayız. Biraz hayal gücüyle, basketbol, ​​hentbol ve voleybol gibi diğer takım sporları için de web sitesi ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Futbolcu, oyuncu, takımlar, lig tablosu, oyuncu profilleri gibi gerekli tüm özelliklere sahip mobil cihazlar ile tamamen uyumlu bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

5. Spor Salonu ve Fitness Kulübü

Yoga, her türlü spa, sağlık, spor ve dans stüdyosu, spor salonu, sağlık kulübü gibi web siteleri için en son trendleri göz önünde bulundurarak modern teknolojilere uygun web siteleri hazırlıyoruz. Yoga sağlık kulübü / spor salonu sınıflarını ve eğitmenlerini benzersiz sayfalar da gösterebilirsiniz ve kullanıcılara farklı türlerde üyelik avantajları sunabilirsiniz ayrıca ziyaretçileriniz, bazı bilgileri içeren basit bir formu doldurarak randevu alabilirler.

6. Spa ve Güzellik Salonu

Spa veya Güzellik salonları için mükemmel bir web sitesi ihtiyacınıza cevap verebiliriz. Spa & güzellik salonu, berber salonu gibi web siteleri için özel bir çözüm üretebilir, ve diğer tüm ilgili işletmeler için. Yetenekli saç stilistlerini, makyaj sanatçılarını, güzellik uzmanlarını tanıtmak için tamamen masaüstü ve mobil cihazlar ile uyumlu bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

7. Seyahat Blogları ve Tur Rehberleri

Herhangi bir seyahat ya da turizm blog ve portföy projeleri için çözüm ortağınız olabiliriz. Seyahat blogları (blog yazarları), tatil köyleri, turizm siteleri, seyahat rehberleri, yolculuğunuz, ipuçlarınız, deneyimleriniz ve maceralarınızdaki resimleri paylaşmak için mükemmel bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

8. Müzik Grubu ve Müzisyenler

Müzik ile ilgili her türlü web sitesi ihtiyacınıza yönelik çözümler sunuyoruz. Özellikle müzisyenler, DJ'ler, müzik grupları, solo sanatçılar, radyo istasyonları ve diğer tüm özel müzik insanlarına yönelik % 100 duyarlı bir web sitesi ile birlikte müzik ve ses parçalarını çevrimiçi olarak kullanmanıza izin veren alanlar oluşturmaktayız.

9. Üniversite, Kolej ve Okul

Her türlü eğitim kurumu, çevrimiçi öğrenme ve öğretici web sitesi, LMS projeleri ve tüm diğer kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için tamamen duyarlı web siteleri hazırlıyoruz. Üniversiteler, kolejler, ortaöğretim, lise gibi bilgilendirici ve etkili bir eğitim portalı ihtiyacınız için, çeşitli özelliklerle dolu tüm temel iç sayfaları hazırlamaktayız.

10. Politikacılar ve Seçim Kampanyası Web Siteleri

Politikacıların gerçek gücü ve başarısı kampanyalarına dayanıyor. Çoğu durumda, onların becerileri, deneyimi, profesyonelliğiyle değil, kendilerini kamuya ne kadar iyi tanıtabilecekleri ile ilgilidir. Politikacı, herhangi bir siyasi, seçim ve diğer sosyal hareket web siteleri, siyasi parti siteleri, yerel aday profillerini içeren web sitelerini hazırlamaktayız.

11. Film Veritabanı ve İnceleme

IMDb benzeri bir web sitesi oluşturmak istediniz mi? Sinemalarda, DVD ve Blu-ray sürümlerinde ve film klasikleriyle ilgili yeni filmler için film veritabanı oluşturmanıza olanak tanıyan web sitesi hazırlayabiliriz. Siteniz herkesin yeni filmleri, video oyunlarını, televizyon şovlarını ve müzik albümlerini keşfetmeye gittiği bir yer olabilir.

12. Dergi ve Haber Siteleri

Herhangi bir gazete, dergi, yayın veya inceleme sitesi için ihtiyaçlarınıza uygun web siteleri hazırlamaktayız. Teknoloji, dedikodu, politika, spor, sağlık, oyunlar, moda ve çok daha fazlası gibi herhangi bir haber sitesi için medya yöneticisi, makaleler için görüntü ve resim galerisi, blog listesi ve küçük resim ayarları gibi bir dizi dergi / bloga özel yerleşik işlevlere sahip web siteniz olabilir.

13. Restoran ve Cafe & Bistro

Eğer bir restoran, cafe & bistro, butik kahve dükkanı, sokak bar, fast food, pizza dükkanı, dondurma dükkanı ya da ilgili herhangi bir yeme içme üzerine bir işletme işletiyorsanız, iyi görünümlü bir web sitesine ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz. Harika renk kombinasyonu ve cazibeli bir tasarımı olan web sitesine sahip olabilirsiniz.

14. Etkinlik ve Konferans

Bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Etkinlik web sitesine mi ihtiyacınız var? Evet, onu buldunuz. Her türlü konferans, kongre ve etkinlik yönetimi için uygun, etkinliğinizin konuşmacılarını, oturumlarını, mekanlarını, sponsorlarını, haritalarını ve biletlerini de yönetebileceğiniz bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

15. Otel Web Siteleri

Oteller, misafir evleri, moteller, ultra şık şehir apartmanları, tatil sahipleri ve rezervasyon tipi bir sistem gerektiren diğer her türlü hizmet için tasarlanmış web sitesi ihtiyaçlarınız karşılayabiliriz. Güçlü ve son derece özelleştirilebilir, otelinizi veya misafirhanenizi tüm dünyaya açmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Böylelikle otelinizin en iyi özelliklerini güzel bir şekilde sunmayı gerçekleştirebilirsiniz.

16. Ürün Tanıtım ve E-ticaret Web Sitesi

Mağazanıza ait ürünlerinizi online dünya da göstermek veya satış yapmak ister misiniz? Özel renk seçenekleri ile birlikte farklı sayfa stillerine sahip web sitenizi hazılayabiliriz. Ürünlerinizi kolayca yayınlayabileceğiniz, ürün tanıtım yazısı ve ürün resimleri ile birlikte ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.
17. Gayrimenkul Web Siteleri
Her türlü gayrimenkul, konut ve kiralık mülk için eksiksiz bir web sitesi ihtiyacınızı karşılayabiliriz. Satılık konut, emlak listesi ve kiralık daire sayfalarını ziyaretçilere sunabilirsiniz, ayrıca gayrimenkul'e ait detaylı bilgileri, resimleri, iletişim bilgileri, kat planı, video ve yetkili kişi hakkındaki bilgileri de özel sayfalar eşliğinde hazırlamaktayız.

Oluşturmak istediğinizfarklı projeler için benimle iletişime geçebilirsiniz.